TEDAVİLERİMİZ

Metafizik tedaviler

 Enerji tedavisi  – BİOENERJİ TERAPİSİ


Biyoenerjinin sakinleştirici bir etkisi vardır, çeşitli terapiler sağlık durumlarında ve hatta ciddi hastalıkların tam bir iyileşmesinde bile önemli bir iyileşmeye yol açmaktadır.

Her yaştan insan için uygundur ve seans için hiçbir hazırlık yoktur
Bazı problemleri tedavi etse de, terapi tüm organizma üzerinde çalışır, böylece beden uyum ve dengeye girer.Bütünsel şifa aktarımı gerçekleşir.

Uzak Mesafede biyoenerji, hastalık veya mesafe nedeniyle bireysel tedavilere gelemeyen hastalara uygulanan tekniktir.
Seanslar  aydınlık veya loş  bir ortamda yapılır.

Tamamen sağlıklı insanlar bile sağlıklı bir vücudu  korumak için seans yaptırabilir.

Çakralar açılmasıyla çakra şifa yatağı tedavisi ile çakra temizlenir ve enerji halesi arınma kullanımı tamamen tehlikesizdir?

Kristal Işık ile Kristal Yatak arındırma Çakrası- Çakra açmak- Bed Hale arındırma
Kuvars, elektromanyetik enerjisinin doğal iletkenidir. Hareket eden her elektron bir enerji alanı oluşturur ve hareket halinde, kristalin yapısı genelinde serbestçe dolaşır. Her türlü ısı ve diğer kristallerle yakınlık veya farklı metalleri harekete geçirir ki gövde ve baştanbaşa çekilir böylece kristal sonunda serbest bırakılır.
Enerjimiz görünür ve görünmez titreşimlere duyarlıdır.Ellerimiz bir cisme dokunduğunda, elektrik şokları parmaklarımızdan sinir sistemine hızlı bir şekilde hareket eder, böylece beynimiz nesneyi bizim için yorumlar.Farkındalıklarını artırmaya çalışanlar, bir telefon ya da mektup gibi bir olaydan ya da samimi bir arkadaşının ölümünden önce bunu hissedebilirler böyle durumlarda beynin üst merkezinden darbe konuları gönderilir böylece bu transfere tepki gösterebiliyoruz.Bizler kristaller gibi, yaşayan bir enerji sistemine sahibiz.Çözeltiler dünyası titreşimlerimizi algılar. Vücudumuzdaki ısı kuvars enerji verir ve sırayla bizde elektrik yükünü de alırız.
Fiziksel, duygusal ve zihinsel durumumuzu daha bilinçli hale getirmek için enerjilerimizi kristallerle ayırıyoruz.Nispeten dengesiz titreşimlerimizin ve kuvars dengeli titreşimlerimizin işbirliği ve bağlantısı ile ruh ve bireysel bilinç arasındaki boşluğu doldurabilir.
Lütfen bunun tıbbi bir tedavi olmadığını ve herhangi bir ilacın veya tıbbi tedavinin yerini almaması gerektiğini unutmayın.

Çakra ve Hale fotoğraf çekimi

Bu uygulamanın tam raporu sadece kişisel yorumlarınızı içermiyor belki çakralar hakkında çok iyi bir genel bilgi var.Bir kişinin enerji alanı ve çakraları hakkında bilgisi bulunmayıp ve eğitilmediyse, raporunu okuyarak iyice bilgilene bilir.

Çağımızda, modern tıbbın tek başına çare bulamadığı kanser gibi hastalıklar dâhil birçok hastalığın tedavisi için tamamlayıcı olarak alternatif tıp yöntemleri devreye giriyor. Alternatif tıp seçeneği her geçen gün, toplumun tüm katmanlarından her kültür düzeyinde ve her meslekten insanın umut kapısı oluyor. Artık birçok ünlü modern tıp doktoru ve kurumunca da incelenip araştırılıyor, benimseniyor.

Alternatif tıbbın kullandığı yöntemlerin binlerce yıllık bilgi ve deneyim birikiminin ürünü olduğu kanıtlandı. Birçok ülkede alternatif tıpla ilgili merkezler, klinikler, enstitüler açıldı. Günümüzde, modern tıpla alternatif tıp uzmanları birlikte çalışıyor, birbirini destekliyor.
Şuayip Dağıstanlı, 25 yıldır, binlerce insanı, alternatif tıp yöntemleriyle tedavi ediyor, onları sağlığa, huzura, mutluluğa kavuşturuyor.

Bunu yaparken, Hipokrat’ın 2500 yıl önce öngördüğü yolu izliyor, hastalara ilaç yüklemek yerine, onların zaten var olan biyoenerjilerini kullanmalarını sağlıyor. Onlara ‘Kendi Kendini Programlama’yı öğretiyor.

Akupunktur

Uzakdoğu’da binlerce yıldır kullanılan akupunktur, artık modern tıbbın da başvurduğu bir yöntemdir. Bedendeki, belirli noktalara, ince, steril, gümüş iğneler batırılması esasına dayanır.

Manyetik Akupunktur

İğne fobisi nedeniyle klasik akupunktur tedavisi alamayan hastalar için geliştirilmiştir. Bir bakıma, halk arasında ‘kupa tutma’ denen uygulamanın, manyetizmadan yararlanılan çok daha karışık bir biçimidir.

Yoga

Esasen bir felsefe ve yaşam biçimi olarak tanımlanabilen yoga, binlerce yıl önce Hindistan’da doğmuştur. Yoga ile insanların kendi potansiyel güçlerini açığa çıkarmaları ve arınmaları sağlanır. Merkezimizde grupla yoga seminerleri düzenlenir.

Masaj

Özünde bir fizik tedavi metodu olan ve uzman eliyle uygulanan, bilinçli bir masajın, birçok rahatsızlığın giderilmesinde, fizyoterapide, bazen tek yol olduğu bilinir. Şuayip Dağıstanlı’ya başvuran birçok felçli hasta bile bu yolla şifa bulabilmektedir.

Meditasyon

Çok geniş bir kavramı karşılayan meditasyon tekniği, yalnızca uzmanların önderliğinde öğrenilebilecek bir arınma ve kendini programlama, bedenin enerjisini doğru kullanmayı öğrenme yoludur. Bu teknik, Şua Human Academy’de yapılan seminerlerde başarıyla verilmektedir.

Biyoenerji (Reiki)

Biyoenerji herkesin içinde bulunduğu varsayılan iyileştirici bir güçtür.

Fitoterapi

Neredeyse insanlığın tarihiyle eşdeğer bu yöntemde, aslında birçoğu bitkisel kökenli doğal özlere dayanan modern ilaçlar yerine, doğrudan o bitkinin kendisi kullanılır. Modern tıbbın farmakognozi anabilim dalının da alanı olan bu yöntemin bilinçli ellerce uygulanması gerekir.

Aromaterapi

Çeşitli bitki ve doğal maddelerden çıkarılan özler ya da esansların masajla vücuda uygulanmasıdır. Bu yolla cilde yedirilen hoş kokulu maddelerin her birinin etkisi ayrıdır. Örneğin, romatizmalı bir eklemle, travma geçirmiş bir ekleme uygulanacak karışımlar farklıdır.

Kulak Akupunkturu

Kulak kepçesine takılan özel kalıcı (uzun süreli) iğnelerle, başarıyla sigara bırakılabilmekte, kilo verilebilmekte, stresle başa çıkılabilmektedir.

BAŞARILI UYGULAMALARIMIZ

Sınav Kaygısı

Bu sorunla başa çıkmak için iki aşamalı bir program uygulanır. Birinci aşamada stres ve panik giderilir. İkinci aşamada ise, telkin ve motivasyonla korkuların ve kaygıların yerini rahatlama alır, korkular giderilir.

Metafiziksel uzmanlık danışmanlığı

Tüm metafiziksel hizmetleri- çakra fotoğraf çekimi- hale fotoğraf çekimi- çakra temizlemesi- enerji halesi temizlemesi- enerji dolaşımı tıkanma giderilmesi-Manevi bilim- Serbest Bırakma – Hipnoz – Üçüncü Göz – Yabancı Bilimler – Terapi Titreşimi – Metafizik Evren – Feng Shui – Kuantum Fiziği –doğaüstü bilimleri – manevi Bilim – eleme depresyon

Mekana girildiğinde enerjinin düşmesi bir anda eski olumsuz olayları hatırlama – Mekan içerisinde umutsuz olma – Depresyon, rehavet, üşengeçlik, karamsarlık, öfke, huzursuzluk – Uyku problemleri ya da sürekli uyuma eğilimi – Bolluk bereket tıkanıklıkları – Mekandan birinin haksız yere ayrılması – Negatif titreşimli müzik ve tv yayınlarının etkisi – Aşırı sigara ve benzeri maddelerin tüketimi – Sık sık tekrar eden hastalıklar -O mekanda anısı olan birinin ölümü -Sürekli dağınıklık ve eşya kalabalığı –

Metafizik eğitimi

Manevi bilimler – Meditasyon – Gevşeme – Hipnoterapi – dua ve Maneviyat Terapisi – Hipnoz  – Enerji Terapisi – Reiki – Üçüncü Göz – Metafizik – Metafizik içerikleri – Feng Shui – Kuantum Fiziği – Başarı Bilimi – Cazibe kanunu – sırkanunu- Telepati – Başarı Prensipleri – Meditasyon