Bitkisel ilaçlar

Bitkisel ilaçlar

Korku İle İlgili
Belirsizlik İle İlgili
Varolan Duruma İlgi Eksikliği
Yalnızlık
Dış Etkilere – Fikirlere Hassaslık
Umutsuzluk Veya Çaresizlik
Başkasının Durumuyla Aşırı İlgilenenler
Rescue Remedi (Acil Durum Kürü)
PSİKOLOJİK PROBLEMLERDE BACH ÇİÇEĞİ TERAPİLERİ
BIOSMART
Psikolojik ve fiziksel sorunlar için… Rezonans terapileri bakış açısından düşünüldüğünde insan; Meridyenler, akupunktur noktaları ya da çakralar üzerinden akan bir enerji denizidir. Vücut üzerindeki/içindeki bu enerji akışındaki blokajlar kendilerini psikolojik sıkıntılar ve fiziksel hastalıklar olarak gösterir. Aşağıda bahsedilen uygulamaların hepsi de bu enerji akışını dengelemek amacını taşır. “Rezonans terapilerindeki enerjetik müdahaleler ilk etkisini ruhsal durum üzerinde gösterir. Ancak bu etki sadece ruhsal alanla sınırlı değildir.” Şimdiye kadar, hipnoz ya da NLP gibi tekniklerle kişinin zihin yapılanması değiştirildiğinde problemli duyguların ortadan kalkabileceği gibi fiziksel semptomların da ortadan kalkabileceğini biliyorduk. Psikolojik durumun fiziksel bedenden ayrılmasının doğru olmadığını ve psikolojik problemlerin kişinin sağlığını fiziksel olarak bozabildiğini de gözlemliyorduk. Rezonans tıbbında en son geldiğimiz nokta ise artık kişinin enerjetik-elektromanyetik durumunun hem ruhsal durumu hem fiziksel bedeni hem de zihinsel dengeyi etkilediğini ve bunların hepsinin de karşılaştığımız çok daha geniş, ruhani bir düzlemle etkileştiğini düşündürüyor.

İlaç değil…

Yani içindeki bitkisel ekstre aslında “çok çok az” . Yani aslında o bitkinin fiziksel yapısını değil de “enerjisini” kullanıyoruz. Yaptığımız şey tanımlı çiçeklerin enerjisini kullanarak kişinin enerjisini değiştirmek… Bu sebeple de çiçeklerinin herhangi bir ilaçla etkileşmesi mümkün değil ya da bir yan etki yaratması olası değil.

 

*ÖNEMLİ NOT: Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, ONDAMED ya da QUiTT terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.