Yılan pulunun manyetik enerjisi

Yılan pulunun manyetik enerjisi

Yılan pulu nedir?

Dünya ülkelerinde yüksek düzeyli büyükler,politikacılar,tüccarlar ve karizmatik simalar,özellikle orta doğuda ve şeyhler ve Arap büyükleri,yılan pulunu kapalı bir sır gibi yanlarında taşırlar.
Ama bilgi teknolojisi ve internet,hiç bir ürünün gizlive özel kişilere kalmaması koşulunu sağlamıştır.
Yılan pulu ilk etapta belki batıl inanç gibi gözükebilir ama yeni bilim,bir çok konunun gizli gerçeklerini keşf etmiş ve ısbatlar.
Taş tedavisi bilimi,onun küçük dallarından biridiri ki günümüzde insan oğlunun bir çok sorunlarını çözebilmiştir

00905369207038

karizmatik simalar,özellikle orta doğuda ve şeyhler ve Arap
Ama bilgi teknolojisi ve internet,hiç bir ürünün gizlive özel kişilere kalmaması koşulunu sağlamıştır. büyükleri,yılan pulunu kapalı bir sır gibi yanlarında taşırlar.

Yılan pulunun başka etkilerinden aşağıdakilere değinebiliriz:

Sosyal ilişkilerin iyileşmesi
-Cazibe ve sevgi ve şevkat
-Popülerlik
-Çekicilik
-Şans
-iyi ikbal
-bahtı açmak
-işlerde rahatlık sağlanması
-popülerlik ve karşı cinste cazibe oluşumu
-dil kapatma-sevgi tılsımı
-Kendi aşkını kazanma-özgüven
-ruhsal ve zihinsel huzur
-işte bolluk ve rızgın artışı
-sorunların çözülmes

yılan pulu hakkında böyle görüşünü belirtmektedir:

Evrendeki her şey kendi yapısal özü vasıtasıyla manyetik güce sahiptir ve bu eşya ve cisimlerden yayılan gizli enerjilerin toplamı etkili ve görünebilir bir şekilde evrende bir düzen oluşturmaktadır ki Kuranı kerimde de ona değinilmiştir ki kadir yüce Allahın izniyle gökyüzlerinde görünmez kolonlarla yıldızlar ve yerin tutulduğına dair bazı ayetler getirilmiştir.
Eğer bu iki pul birisinde bir ay ile 40 gün arasında olursa,diğer kişilere göre kendinden daha yüksek manyetik enerji yansıtır ki belirgin etkilere sahiptir.
Yılan pulu ilk etapta belki batıl inanç gibi gözükebilir ama yeni bilim,bir çok konunun gizli gerçeklerini keşf etmiş ve ısbatlar.

Yılan pulu nasıl elde edilir?

Yılan pulu, gece gündüzlerini dağlarda ve ovalarda geçiren ve kendi canlarından geçen yılan avcıları ve çok profesyonel macera avcıları tarafından elde edilir.

Bu yılan avcıları uygun zamanlarda ve yılan çifleştikten sonra yılan pulunu almayı başarıyorlar.

Yılanlar özel bir alanda ve doğada çiftleştikten sonra ve eğer herkesten uzak bir yer olursa çiftleşme bittikten sonra çiftleşme yerinde bir kemik parçası bırakıyorlar ki ona yılan pulu veya yılan sevgisi diyorlar.

Bu kemik parçası çok güçlü hayvansal manyetik güce sahip ve ona sahip olan kişi fazla popülerlik ve kabul edebilirliğe sahip olur.

1-Adı geçen manyetik yük,sinirleri sakinleştiriyor ve ona sahip olan kişinin daha önce tecrübe etmediği bilinç üstü ve bilinç altı streslerini gideriyor. Bu huzur,kişide özgüven ve diğer etkileri oluşturmanın yanı sıra,etkisinin o kişiyle temasta olan diğer kişilere de aktarılmasını sağlıyor ve bu durumda kişiler ne kadar daha ön yargılı ve sinirli olurlarsa,yine de yılan pulu sahibini yüz yüze görür görmez oluşan huzur sayesinde mum gibi erirler ve bu durumu sizin yanınızda sürekli tecrübe ettikleri için size aşık olurlar ve sürekli sizin yanınızda olup sizin benzersiz huzurunuzdan yararlanmak isterler.

2-Olağanüstü manyetik özellik yüzünden bir çok hastalığa karşı korunacaksınız acıların dinmesindeki yüksek etkisi de hem kullanıcı hem de yanındaki muhatapları için ve ayrıca yüzdeki sivilceler ve yüz güzelleşmesi için kesin etkisi de ısbatlanmıştır.

3-Manyetik özelliği cep telefonları ve iletişim ve televizyon kuleleri ve ayrıca yüksek gerilimli kablolar ve ev eşyalarının yan etkilerini gidermek ve bunun gibi tüm konular yılan pulunun kendine has özelliklerinden biridir.

Yılan pulunun bazı avantajları

Yılan pulunun manyetik enerjisi,sinirleri özel bir şekilde sakinleştirir ve ona sahip olan kişinin daha önce tecrübe etmediği bilinç üstü ve bilinç altı streslerini giderir.

ona sahip olan kişinin daha önce tecrübe etmediği bilinç üstü ve bilinç altı streslerini giderir.

Bu huzur,kişide özgüven ve diğer etkileri oluşturmanın yanı sıra,etkisinin o kişiyle temasta olan diğer kişilere de aktarılmasını sağlıyor. Ve bu durumda kişiler ne kadar daha ön yargılı ve sinirli olurlarsa,yine de yılan pulu sahibini yüz yüze görür görmez oluşan huzur sayesinde mum gibi erirler ve bu durumu

sizin yanınızda sürekli tecrübe ettikleri için size aşık olurlar ve sürekli sizin yanınızda olup sizin benzersiz huzurunuzdan yararlanmak isterler.

Yılan pulunun başka etkilerinden aşağıdakilere değinebiliriz:

Sosyal ilişkilerin iyileşmesi-Cazibe ve sevgi ve şevkat-Popülerlik-Çekicilik-Şans- bahtı açmak-işlerde rahatlık sağlanması-iyi ikbal-popülerlik ve karşı cinste cazibe oluşumu-dil kapatma-sevgi tılsımı-Kendi aşkını kazanma-özgüven-ruhsal ve zihinsel huzur-işte bolluk ve rızgın artışı-sorunların çözülmesi00905369207038

Yılan pulu orjinal mi değil mi nasıl anlayalım?

Genel olarak şimdiye kadar çakma yılan pulu oluşu ve satışından hiç bir rapor yayınlanmamıştır.

Ama siz değerlilerin bu taşların sihirli kabiliyetlerinden haberdar olmanız için bilmeniz gerek ki yılan taşların esaletinin testi aşağıdaki gibi yapılır:

Yılan pullarının esalet testi:

Eğer iki adet orjinal yılan pulunu halis üzüm sirkesi olan bir kaba koyarsanız(halis üzüm sirkesi olması gerektiğinin altını çiziyoruz) bu iki pulun bir süre sonra bir birine yaklaştığını ve yapıştığını göreceksiniz!

Onların hareket etmeleri ve birbirine yapışma zamanı kaç dakikadan kaç saate kadar değişken olabilir ve bu da yılanların fiziksek ve ruhsal koşullarından dolayıdır.

Belirtmemiz gerek ki bu test yapıldıktan sonra yılan taşları tamamen sihirli özelliklerini kaybediyorlar.

Doğal yılan pulları nasıl yapılır?

Geleneksel yöntemde yılan avcıları yılanların çiftleşmesi için pusu kurup beklemeliler ve çiftleştikten sonra yılan pullarını elde ederler ki bu zaman ve yüksek maliyet gerektirmektedir ve yüksek kaliteye de sahiptir.

Günümüzün modern yöntemlerinde çok çiftleşen yılanları topluyorlar ve çift çift olarak yan yana tutuyorlar ve onları gıdasal uygun koşullarda koyuyorlar ki daha çok çiftleşme yapsınlar sonra tüm yılan taşlarını topluyorlar.

Modern yöntemlerin avantajları son fiyatın düşük olmasıdır.

Yılan pulu Hindistan ülkesinde yüksek önem ve değere sahiptir.

Yılan pulu alımı

Yılan pulu alımı ve ücretsiz danışmanlık için 00905369207038 telefon numarasını arayabilir alımdan önce iş arkadaşlarımızla  ücretsiz danışmanlık ve detaylı bilgilendirme alıp alım yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *