ENERJI FOTOĞRAFI

Çakra ve Hale fotoğraf çekimi

Çakra ve Hale fotoğraf çekimi için 05538148958`i arayın.

İnsan vücudunun yakın tarihli araştırmalara dayanarak, biyoenerji frekanslarının yaşamlarımızda hayati bir işlevi olduğu gösterilmiştir.İster anlayıp ister anlamasak dazayıf ve işlevsiz frekanslar, bireyin enerjisini ve sağlığını belirleyebilir.

İnsan halesi çakra ile oluşturulur. Çakra koleksiyonu, yedi renkten oluşan bir gökkuşağı gibidir. Her bir çakra, bu gökkuşağının bir spektrumunu çağrıştırır. Tüm yedi renk bulunduğunda hale dengeli ve mükemmeldir. Hale insan vücudun yumurta gibi çevreler.

Bu cihaz, 2014 Soçi Para- Olimpiyatları ve Rus Olimpiyat oyunlarındakullanılmıştır.

Vücudun enerji hale ve çakrasından çekim bio-wellsoft

Dr. GİLAKI Gelişmiş Dalgalanma Bilim Araştırma Merkezi tarafından sağlanan en müthiş bilim hizmetlerinden biri, sizin enerji halenizden fotoğraf çekimidir. Titreşimli ve parlak renklerle yapılan enerji içeriğinden ilginç ve yeni deneyim. Bu deneyim kendinizin algısını artıracak ve yeni farkındalık kapıları açacak.Halenin renkleri, yaşamın bu döneminde sahip olduğunuz enerji niteliğini, çevreye olan dünyaya maruz kalmalarıyla başkalarına tanıtılacağınızı gösterir.Hale fotoğraf çekimi için cihaz,Biofeedback prensipleri ve çalışmaları, renk psikolojisi, enerji alanı, bedenin zihni ve parmakların meridyenlerinin incelenmesi ile yazılım ve donanım olarak ikili sistemden oluşur.Sistem akıl ve bedeni, sosyal hayatı, ilişkileri ve ünsiyeti, mesleği, finansmanı, mutluluğu, büyümeyi ve gelişmeyi ve ortakla iletişimin genel kalitesini analiz etmeye odaklanır.

Kurumda bulunan cihaz ve yazılım Amerika üretimidir. Ayrıcadünyanın en eksiksiz raporunu sunan tek yazılımdır.Fotoğraf çekimi için yalnız elinizi titreşimleri algılayan optik kamera sistem sensoruna konmanız ve program raporun beklemeniz yeterlidir. Çekim cihazı kişisel enerji alanınızın halesin gösterecektir.

Bu uygulamanın tam raporu sadece kişisel yorumlarınızı içermiyor belki çakralar hakkında çok iyi bir genel bilgi var.Bir kişinin enerji alanı ve çakraları hakkında bilgisi bulunmayıp ve eğitilmediyse, raporunu okuyarak iyice bilgilene bilir.

Önemi not: Bu cihazın fiziksel veya psikolojik problemleri tespit etmek için hiçbir uygulaması yoktur. Sistem yalnız bireysel ve proje çalışmalarında izleyici yardımcı araçtır, tıbbi veya psikolojik danışmanlık için hiçbir şekilde alternatif sayılamaz.

Çakra ve Hale fotoğraf çekimi için 05538148958`i arayın.

Anahtar kelimeler:Çakra, Çakra temizliği, Çakra açılması, Üçüncü göz çakrası açılması, Çakra temizliği, Çakra açılması, Halo temizleme, metafiziksel,metafizik

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *