BİOENERJİ TERAPİSİ

BİOENERJİ TERAPİSİ

Kristal Işık ile Kristal Yatak temizleme Çakrası- Çakra açmak- Hale temizleme

 

Çakranın doğru çalışması ve dolayısıyla daha temiz bir halelin yaratılmasının size karşı pozitif enerjinin elde edilmesinde önemli bir rol oynayabileceğini biliyor musunuz.

Bioenerji uygulaması bütün kapalı ve tıkalı damarları açmayı sağlayan ve çaresi bulunmayan rahatsızlıkları bile iyileştiren içsel enerjidir. Bioenerji şifası insan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmektedir. bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

Bioenerji uygulamasıyla mevcut rahatsızlıklar giderilebilir. Üstelik oluşabilecek rahatsızlıklardan koruma da sağlanabilmektedir. Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik ve fiziki yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek yaşam akımını güçlendirecektir.

Çakra yatağı uygulaması seans olarak yapılır. Kişi masaj masasına yatırılır. Vücuda el değmeden yapıldığı için hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur. Bioenerjit kişinin vücuduna pozitif enerji verir enerji bu bölgeden içeri girer ve vücuttan dışarı negatif enerjinin atılımı sağlanır.

Seans yaptıran kişiler seans anında vücutlarında hareketlenmeler ısınma, soğuma, iğnelenme, uyuşma, karıncalanma, nabız artışı, canlı, parlak ve renkli ışıklar görmesi mümkündür. Bioenerji uygulanan kişinin negatif enerjilerini boşaltıp pozitif enerji yüklendiğinde, o kişide gözlerde canlanma, güçlenme, rahatlama, doğal rengine kavuşma ve ses tonlarında değişme görülür. Vücudun rahatsız olan bölgelerinde ısı artışı ve küçük titreşimler meydana gelir. Uygulayıcı bu küçük titreşimlere enerji vererek ısının düşürülmesini sağlar. Rahatsız olan kişi rahatsız olan bölgesinde ısınma, soğuma, karıncalanma ve ışıma olarak hisseder.

Çakra kristal yatak ve Hale nasıl çalışır?

Kristal Yatak arındırma Çakrası ABD ürünü olarak yedi Kuvars kristali, vücudumuzda bulunan enerji merkezi (Çakra) temizlemek ve güçlendirmek için kullanılır. Her kuvars kristali bir frekansa aittir ki insanın yedi enerji merkezi çakraları üzerindedir. Seçilen boyalı lambalar, çakra boyası titreşim frekansına uygun, her çakraya kristalle ışık ve enerji ulaştırır ve belirli bir ritimde parlaklık açılıp kapanması, enerjiyi silmek, dengelemek ve orantılı kılması için yardımcı olur.

Çakranın arınması ile açılması ve bu cihaz tarafından vücudun enerji halesinin uzaklaştırılması ile ne elde edersiniz?

– Çakra arınması ve vücuttan enerji halesi temizlenmesi

– eleme depresyon

– Enerji Çakra Kanallarının açılması ve ilgili organların şifalandırılması
– Negatif Enerji Temizliği
– Eril Dişil enerjinin dengelenmesi/Kök Çakra temizliği
– Bilinç altı blokaj temizliği
– Bedensel Ruhsal zihinsel tam şifa aktarımı
– Kozmik Enerji ile Nazar Büyü vb.durumların temizlenmesi
– Aura yırtıklarının tamiri ve kapatılması
– büyü ve tılsım gibi enerji bozucuların kaldırılması
– negatif enerjiler ve duygulardan arındırılması
– Absorpsiyon kapasitesinde olağanüstü bir artış, bireysel büyüme ve gelişmeye katkıda bulunmak
– daha iyi uyku
– Zihin ve düşüncelerin rahatlaması
– Hassas duygusal değişiklikler
– Artan enerji
– Duygudurumu yükselişi
– Duygusal ve fiziksel kasılmaların duygularını uzatma
– Depresyonun ortadan kaldırılması
– rahatlık hissetme
– çakraların dengelenmesi
– Derin ruhsal kavrayışlar
Auranın Temizlenmesi

Bilimsel olarak tüm nesnelerin kendilerinden enerji halesi yaymadığı kanıtlanmıştır. İnsan dünceleri ve beyin frekanslarıyla ilişkide bulunan enerji haleler.

 

Enerji merkez (Çakra) nedir?

Kristal Işık ile Kristal Yatak arındırma Çakrası- Çakra açmak- Bed Hale arındırma

Çakralar (Enerji Merkezleri), eterik vücudumuzda omurgada bulunan ve aslında ruh ve nesne arasındaki arayüz olan yedi güç merkezi.Çakra, Sanskritçe’de tekerlek manasına gelmektedir. Çakralar sürekli dolaşmaktadırlar, nadi denilen ince ağ bütün bedeni kaplar ki onlara hayat enerjisi denilir. İnsan vücudunda yaklaşık 72000 nadi mevcuttur. Enerji merkezleri ana nadiler üzerindedirler ve Omurga boyunca uzanırlar.

Ana çakralar, hayati organların fiziksel bedeni kontrol eder ve onları harekete geçirir. Ana çakralar, bir enerji santrali gibidir iyi çalışmazlarsa hayati organların zayıf ya da hasta hale gelirler. Çünkü düzgün çalışması için yeterince hayati enerjiye sahip değiller.Doğuda onları mavi zambağa benzetmişler, yapraklarıyla çevrili bir daire.

Vücudumuz pozitif ve negatif enerjiler içerir.Vücudun sağ tarafı pozitif enerji ve vücudun sol tarafı negatif enerji içerir. Bu enerjiler de çakraların dönme yönünü etkiler. Her çakranın, merkezden dışa doğru hareket eden ve gökkuşağının renklerinden biri ile ilişkili olan özel bir adı ve rengi var gibi görünüyor.Binlerce yıldır, çakralar doğuda bilinmekte ve kullanılmaktadır.

Anahtar kelimeler:Çakra, Çakra temizliği, Çakra açılması, Üçüncü göz çakrası açılması,Çakra temizliği, Çakra açılması, Halo ,Çakra tedavisi ,temizleme, metafiziksel,metafizik, Çakra Terapi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir